Rasy

Rasy se zde vyskytují jenom dvě a to lidé a upíři.

Upíři:

Upíři jsou tu od pradávna,už tisíce let se o nich vyprávějí strašlivé historky,o tom jak jsou zlí,bezcitní apod.

Samozřejmě je to jen přehnaná fantazie lidí.

Upíři duši mají..Znají lásku,nenávist,chtíč,touhu,bolest,smutek a utrpení..Mají všechny city a pocity co lidé.

Samozřejmě pijí krev,ale když se zrovna krmí působí to oběma(jak upíru,tak člověkovi) slast,je to dar od Bohyně,aby akt,který by mohl být pro jednoho z nich smrtelný,byl hezký ..

Na naší škole,se upíři poznají jednoduše,mají buď rudý,nebo modrý půlměsíček (to jsou mláďata) ,nebo mají tetování(dospělí) .

Lidé

Lidé tu jsou jako všude jinde na zemi,hezcí ,hodní a milý..Také ale někdy pěkně otravní a ošklivý..

Se Školou noci se již zžili,ale spíš dělají že tu v okolí vůbec není,že prostě neexistuje.

Žijí si svůj poklidný život a ničím krom zlomeného nehtu se netrápí :)